A+ A A-

Kandidáti na župana VÚC BSK

Rastislav Blaško / NEKANDIDUJE

PhDr. Mgr. Blaško Rastislav - Vek: 46
Nezávislý
 Milé 

Pezinčanky, vážení Pezinčania, dovoľte mi, aby som sa Vám predstavil: PhDr. Mgr. Rastislav Blaško – nezávislý kandidát č.1 za mesto PEZINOK - volebný obvod č. XVII na poslanca Bratislavského samosprávneho kraja.

 Ženatý – manželka Marina

dcéry – Ivana Rastislava, Alexandra Rastimila
Vzdelanie:
PhDr. - absolvent medzinárodných vzťahov – Ústav medzinárodných vzťahov a aproximácie práva Právnickej fakulty
Univerzity Komenského v Bratislave a Fakulta politických vied Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici  Mgr. - absolvent žurnalistiky - Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave. Absolvent duševného vlastníctva a priemyselných práv –
Inštitút duševného vlastníctva Úradu priemyselných práv SR v Banskej Bystrici (duševné vlastníctvo – ochranné známky,
dizajny, patenty, autorské právo) Pracovné skúsenosti: 5 rokov centrálna štátna správa – Ministerstvo zahraničných vecí SR, Úrad vlády SR, Úrad pre štátnu pomoc 17 rokov súkromná sféra - živnostník, majiteľ, konateľ a zamestnanec s.r.o.
Novinár – Slovenská televízia, denník Práca, denník Smena, Nový Čas, Pluska, Profutbal.sk, SITA, TASR, šéfredaktor a
vydavateľ regionálneho magazínu Kuriér pre Bratislavský kraj so sídlom v Pezinku (2003 – 2006), redaktor regionálneho periodika Naše novinky Pezinok (2014 – 2015).
Fotoreportér – fotografoval udalosti z Pezinka pre regionálny magazín Kuriér (2003 – 2006) a Naše novinky (2014 – 2015),
fotografoval na EURO 2016 vo Francúzsku ako jediný Slovák od otváracieho zápasu po finále pre agentúru SITA a Profutbal.sk, autor dvoch najznámejších a najpublikovanejších fotografií slovenskej radosti v zápase Slovensko – Rusko na EURO 2016. Diplomat – člen misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe pre Bosnu a Hercegovinu (1996)
Rôzne:
Reprezentant Slovenska vo futbalgolfe – účastník majstrovstiev sveta 2016 a majstrovstiev Európy 2017 Prezident 1. Slovenského futbalgolfového a footgolfového klubu Carpathians Slovakia Hráč FootGolfu – súťažne Slovenská FootGolfová Tour Historicky prvý slovenský akreditovaný novinár na majstrovstvách sveta vo FootGolfe – 2. MS v Argentíne 2016 – 3. miesto Ján Kozák ml. ako najlepší Európan, 6. miesto v súťaži tímov Slovensko Dohovorím sa anglicky, rusky, nemecky, taliansky, srbsky/chorvátsky, portugalsky a španielsky.

O volebnom programe Rastislava Blaška ako kandidáta na poslanca BSK za mesto Pezinok č.1  sa dozviete v inom informačnom letáku s titulom  SPOLUZA ZMENU PRE LEPŠÍ PEZINOK – RASTISLAV BLAŠKO Podporte svojím hlasom Rastislava Blaška vo voľbách do zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja na poslanca za mesto Pezinok v sobotu 4.11. 2017, krúžkujte číslo 1 

https://www.facebook.com/Blasko.Rastislav/
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x