Kandidáti na poslancov VÚC BSK
PhDr. Milan Grell

Nezávislý
Volám sa Milan Grell a som jeden z vás. Pezinčan ako každý iný, dobre sa v našom meste cítim. Mám rád výzvy, páči sa mi spoznávať svet, ľudí, všetko, čo ma obklopuje. Rodičia mi vštepovali, aby som vždy rozdal viac, ako dokážem prijať.
Som otcom Mateja a Ľudmily. Obaja sa narodili 8. mája, so šesťročným rozdielom a dodnes sa čudujem ako to pani príroda tak zázračne zariadila. U nás sa teda oslavujú dvoje narodky naraz.
Nikto z nás nezjedol všetku múdrosť sveta, preto je dôležité mať vždy otvorené oči, načúvať a inšpirovať sa svojim okolím, prijímať impulzy, toto sa mi vždy vyplatilo v mojej práci ako aj v živote.
A takto by sa dal pomenovať moj spôsob, kt. by som sa snažil zmeniť Pezinok z poslaneckej lavice VÚC v oblastiach, kde VÚC má kompetencie.
Doprava, sociálne služby, čiastočne školstvo, ale hlavne cestovný ruch a dostať ľudí do Pezinka z dôvodu relaxu a rekreácie. Nechcem vymýšľať vymyslené, ale využiť už zrealizované projekty v Pk a blízkom okolí.
Mojím veľkým cieľom je prepojiť Pezinok s cyklotrasou JuRaVa až do mesta, do viníc, do Karpát a aj preto som svoju kandidatúru spojil s Janom Mrvom, ktorý množstvo vecí z vyššie menovaných už pre svoju obec Vajnory zrealizoval.
Preto by som sa snažil využiť aj jeho znalosti a skúsenosti, ktoré on už preskákal pri budovaní cyklotrás, protestoch za lepšiu dopravu (Triblavina).
Viac informácii o mne a mojej práci pre mesto nájdete na webe Srdce Pezinka.
Niektorí nám hovoria Srdciari a majú pravdu