A+ A A-

Kandidáti na poslancov VÚC BSK

Mgr. Peter Kremský

Mgr. Kremský Peter MAS - Vek: 49
Nezávislý

Žijem v Pezinku už vyše 17 rokov, najprv Za hradbami, takmer desať rokov v Grinave. Moje deti tu chodia alebo chodili do školy, hrajú či hrali futbal, basketbal či hádzanú. Cítim sa tu doma, milujem Malé Karpaty, často ich brázdim na bicykli aj pešo.  Pezinok je krásne mesto s históriou i vinárskym čarom, ktoré však už roky spí.

Čítať ďalej: Mgr. Peter Kremský

Mgr. Richard Oravec

Mgr. Richard Oravec - Vek: 36
Nezávislý

Mám 36 rokov a žijem v Pezinku, Som ženatý a so svojou manželkou vychovávame naše dve ratolesti. Vyštudoval som finančný manažment na Univerzite Komenského v Bratislave. Pracoval som ako finančný poradca v banke,

Čítať ďalej: Mgr. Richard Oravec

JUDr. Roman Mács

JUDr. Roman Mács - Vek: 47
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Narodil sa 12. júna 1971 v Lučenci. Maturoval na gymnáziu v Bratislave. (Materiály z verejných zdrojov)

Čítať ďalej: JUDr. Roman Mács

Ing. Juraj Pátek

Ing. Juraj Pátek - Vek: 57
Nezávislý
Narodil sa 15. apríla 1960 v Modre, okres Pezinok. Od narodenia žije v Pezinku. Študoval na gymnáziu v Pezinku, kde v roku 1979 zmaturoval. V štúdiu pokračoval na Vysokej škole ekonomickej v Bratislave, na Fakulte ekonomiky riadenia výrobných odvetví, ktorú úspešne ukončil v roku 1983. (Materiály z verejných zdrojov)

Čítať ďalej: Ing. Juraj Pátek

Ing. Maroš Borza

Ing. Maroš Borza - Vek: 45
Slovenská národná strana

Narodil som sa v Michalovciach, ale škola a práca ma doviedla do Pezinka – rodného mesta môjho otca. V Pezinku bývam
na sídlisku Sever už 11 rokov a posledných 5 rokov sa zaoberám komunálnou politikou. Oblasti ktorým sa venujem budú aj mojimi prioritami.

Čítať ďalej: Ing. Maroš Borza

PhDr. Milan Grell

PhDr. Milan Grell - Vek: 52
Nezávislý

Volám sa Milan Grell a som jeden z vás. Pezinčan ako každý iný, dobre sa v našom meste cítim. Mám rád výzvy, páči sa mi spoznávať svet, ľudí, všetko, čo ma obklopuje. Rodičia mi vštepovali, aby som vždy rozdal viac, ako dokážem prijať.

Čítať ďalej: PhDr. Milan Grell

Mgr. Oliver Solga

Mgr. Oliver Solga - Vek: 63
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Absolvent dejín umenia na Filozofickej fakulte UK Bratislava. Pracoval ako pedagóg a ako šéfredaktor mesačníka Pezinčan a od roku 2002 je primátorom mesta Pezinok. (Materiály z verejných zdrojov)

Čítať ďalej: Mgr. Oliver Solga

Andrea Čajkovičová

Andrea Čajkovičová - Vek: 46
Sme rodina - Boris Kollár

Volám sa Andrea Čajkovičová, pochádzam z Bratislavy a aktuálne bývam v Pezinku. Rada by som sa predstavila ako kandidátka na poslankyňu VÚC BSK delegovaním hnutia Sme Rodina- Boris Kollár v okrsku č.17 – Pezinok a bola pre neho pozitívnym prínosom. 

Čítať ďalej: Andrea Čajkovičová

PhDr. Mgr. Blaško Rastislav

PhDr. Mgr. Blaško Rastislav - Vek: 46
Nezávislý
 Milé 

Pezinčanky, vážení Pezinčania, dovoľte mi, aby som sa Vám predstavil: PhDr. Mgr. Rastislav Blaško – nezávislý kandidát č.1 za mesto PEZINOK - volebný obvod č. XVII na poslanca Bratislavského samosprávneho kraja. 

Ženatý – manželka Marina a 

dcéry – Ivana Rastislava, Alexandra Rastimila

Karol Polanský

Karol Polanský - Vek: 59
Kotleba Ľudová strana Naše slovensko
Verejné zdroje sú bez informácií - Kandidát materiály nedodal

Jozef Valko

Jozef Valko - Vek: 54
Slovenská národná strana

Verejné zdroje sú bez informácií - Kandidát materiály nedodal

Čítať ďalej: Jozef Valko

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x