VILLA REGIA - štýlová reštaurácia a penzión

villaregiaVíta Vás štýlová reštaurácia Villa Regia, ktorá je od svojho vzniku v roku 2002 jednou z najobľúbenejších košických reštaurácií. Príjemné prostredie v štýle starobylej vidieckej reštaurácie, pohodlné boxy v domáckom štýle, ...

... masívne drevené stoly, vidiecky kozub i dobové náčinie na dokreslenie atmosféry.

Interiér s atmosférou časov minulých dotvára škripot starej drevenej podlahy, vôňa praskajúceho dreva v krbe a svetlo sviečok.

Tradične Vás veľmi príjemne prekvapí náš milý a úslužný personál, ktorý Vás s radosťou profesionálne obslúži a vrelo odporučí špeciality našej reštaurácie. Pochutnajte si na našej tradičnej a regionálnej kuchyni. Počas roka Vás radi prekvapíme sezónnymi špecialitami.

Skvelá kuchyňa, maximálna úslužnosť a pozornosť sú synonymom
štýlovej reštaurácie Villa Regia, ktorá nesklame ani náročných klientov.

villaregia1

 Vitajte v reštaurácii Villa Regia. Nechajte sa očariť dobou, keď platilo panské právo. Keď sa stolovalo inak a porcie boli väčšie a voňavejšie. Ľudia boli častejšie usmiati a času bolo na všetko trocha viac.

  

Súčasťou Reštaurácie VILLA REGIA je aj malý Penzión***, ktorý má k dispozícii 7 izieb. Štýlovo zariadené izby ponúkajú pohodu a komfort, ktorý vládne v penzióne na každom kroku. Je zariadený v teplých farbách s láskou k umeniu a kráse


Penzión sídli na poschodí starobylého meštiackeho domu s názvom Villa Regia, alebo kráľovská obec. Citlivou rekonštrukciou sa podarilo zladiť históriu s modernou súčasnosťou..

VILLA REGIA na Facebook-u

 reklama do clanku

 

 

Obchodný partner
Author: Obchodný partner

on 26 October 2014
Hore