VILI HUNTER county house

wilihunter perexNapísali o nás: Wili Hunter Country House sa nachádza skutočne v krásnom prostredí, veľké plus je určite žblnkotavý potôčik priamo pod terasou, či večerná obloha bez svetelného smogu. Chaty sú tak akurát vzdialené od civilizácie ...

... a poskytujú všetky podstatné vymoženosti moderného sveta aj značný komfort. Napriek tomu sme si však viac užili čas strávený vonku a v okolí. Turistických trás je v bližšom, či širšom okolí dosť a po večeroch sa nám zase najlepšie sedelo vo vonkajšom altánku s krbom, kde bolo teplúčko aj napriek chladnejšiemu októbrovému počasiu. Nehovoriac o tom, že guláš varený v kotlíku na ohni, alebo živánska z pahreby chutia vždy lepšie ako zo sporáka. Lepšie to nedokážeme opísať ani my. (Originál nájdete TU)

O nás

Revúcka dolina je orientovaná severo-južne, vytvára hranicu medzi Nízkymi Tatrami (zľava) a Veľkou Fatrou (sprava).
Obec Liptovské Revúce sa nachádza medzi Ružomberkom a známym lyžiarským strediskom Donovaly. Skladá sa z troch častí - Nižná, Stredná, Vyšná. Je to rázovitá obec, dlhá 5 km. Pre milovníkov prírody a turistiky sa tu nachádzajú pekné turistické trasy, je možnosť zberu húb a lesných plodov. Pri turistických potulkách môžete navštíviť originálny liptovský salaš. Zruby na nachádzajú na samote, sú ohradené a v areáli je vonkajší altán s krbom. Pre Vašich psích miláčikov sú pripravené 2 samostatné voliéry s búdami. 

slider 2

wilihunter2

Okrem iného môžete u nás zažiť Bear watching - Sledovanie medveďov

Medveď žijúci v našej krajine je veľkou vzácnosťou v Európe, keďže z mnohých štátov už vymizol.
Pretože sa medvede pohybujú na rozsiahlych územiach a žijú skrytým spôsobom života, je ťažké určiť ich presný počet. Okrem samíc s mladými, vedú medvede prevažne samotársky život. Niekedy sa zhromaždia k väčšiemu sezónnemu zdroju potravy, akým sú ovocné stromy alebo poľovnícke návnady. Väčšina odborníkov sa zhoduje v tom, že na Slovensku dnes žije 700-900 medveďov.
S nami máte aj Vy jedinečnú šancu sledovať tieto úžasné zvieratá naživo. Náš profesionálny doprovod Vás bezpečne zavedie na miesta, kde sa buď skoro ráno alebo v neskorých podvečerných hodinách medvede zdržujú.

Pre všetky informácie navštívte náš web WILI HUNTER

Obchodný partner
Author: Obchodný partner

on 13 October 2014
Hore