Cafe N More, kaviareň, ktorá ma sklamala

perexJe pondelok doobeda a naplánované obchodné stretnutie v nákupnom centre EUROVEA. Keďže som fajčiar a druhej strane nevadí fajčiarský priestor, tak naša voľba padla na Cafe N More s krásnym výhľadom na Dunaj. 

Je pravda, že Dunaj nebolo vidieť a ani času na pozeranie z okna nebolo, ale zato v kaviarni ma zaujalo pár vecí. Môj názor na ne je kritický, ale rozhodnutie je vždy na zákazníkovi.

Kaviareň ako taká má výborné miesto, dostatok priestoru a aj interiér je príjemný. Ak si k tomu pripočítam, že sa tam fajčí, tak zatiaľ sme obaja spokojní. Počas obchodnej debaty ohľadom objednávky Mystery Shoppingu si trocha všímam aj to, čo vidím ako "tretie oko" (profesionálna deformácia).

Po našom usadení k stolu prišla čašníčka, ktorá bola milá a jej spôsoby by sa dali nazvať profesionálne. Z pohľadu na jej prácu by som povedal, že pokiaľ obsluhovala zákazníkov, tak bola profesionálna, milá a asi aj dostatočne rýchla, čo jej a celému podniku slúži ku cti.

Keďže tém, ktoré sme s obchodným partnerom potrebovali prebrať bolo veľa, (školenie obchodníkov, komplexná komunikácia, ...), tak sme tam sedeli skoro dve hodiny.

V určitej dobe ma zaujal pomaranč. Bohužiaľ plesnivý pomaranč v sklenenej vitríne, čo sa mi až tak veľmi nepáčilo, ale naštartovalo ma, pozrieť sa na Cafe n More z pohľadu mysteryshopera

 cafenmore 2

 A oči školeného mysteryshoppera sa divili a duša plakala ;-). Lukratívne miesto v EUROVEA s nádherným výhľadom na Dunaj, príjemný interiér, šikovná čašníčka (aspoň, čo sa obsluhy zákazníka týka) a čo nevidím po plesnivom pomaranči?

 

Reklama                                                           Pokračovanie článku nižšie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Consulting logo pres.r.o. je zameraná hlavne na zlepšovanie práce obchodníkov, obchodných zástupcov, zamestnancov v obchode a      službách a na zlepšovanie práce takýchto spoločností.

     Consulting           Školenia           Prieskum trhu


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokračovanie článku.


Prach, alebo lepšie chuchvalce prachu na ventilátore, ktorý je postavený priamo na barovom pulte. Tento prach určite nemohol byť "jednodňový", čo by určite nebolo ospravedlniteľné, ale možno "pochopiteľné". Možno. Alebo nie!

cafenmore 3

 

Som presvedčený, že kaviareň v takom stredisku (alebo kdekoľvek inde) kde za dve presso kávy, jeden tonic a jeden mätový čaj zákazník nechá 10,-- € si toto nemôže dovoliť.

Ak je toľko prachu  priamo pred očami, koľko prachu je pod barovým pultom, pod chladiacim boxom v skladových priestoroch?

Na záver ma ešte upútal v tej dobe "môj" popolník, kde za dobu cca dvoch hodín stále ležalo mojich 6 špakov. Pritom čašníčka bola pri našom stole minimálne 1x, keď sme si znova objednávali.

cafenmore 6

 Takže toto je krátke zhrnutie mojej návštevy v Cafe n More, ale keďže ma zaujíma, ako vôbec môže niečo také fungovať, tak som na stránke www.cafenmore.sk vyplnil dotazník, že pred uverejnením článku, by som rád položil otázky kompetentnej osobe a jeho odpovede by som uverejnil spolu s článkom.

Zaslaný mail:

mail 

Je pravda, že som bol telefonicky kontaktovaný pánom, ktorý sa predstavil ako majiteľ Cafenmore a ďalších osem prevádzok, ale odpovedí som sa do vydania článku nedočkal. Akurát mi zaslal sms, ktorá končí takto:

"... Uz dlho som nevidel nieco tak lacne a provincne ako Vasu stranku, bol by som rad, keby ste nas s vami nespajali". 

Musím povedať, že tomu záveru verím, ale pravda nie je hriech a môj názor je môj názor.

PS: Na základe tejto sms-ky som si ešte dodatočne pozrel web CafeNMore. www.cafenmore.sk )

Hodnotenie či už grafické, alebo obsahové nechám na vás čitateľoch a svoje názory môžete napísať v diskusiách nižšie.

 

Reakcia kompetentnej osoby na označenie problému môže byť aj taká. (klikni na obrázok) (ilustracna nahravka)
telefonat

 

Pripravujeme: Komunikačné chyby majiteľov prevádzkujúcich akékoľvek služby  (Z mojej praxe

 

Celkové hodnotenie Cafe N More (EUROVEA)

znamka 4

 

Slavomír Repka
Author: Slavomír RepkaWebsite: http://www.slavomir.sk
Obchodník, školiteľ, Mystery shopper
Autor sa venuje Mystery shoppingu a školeniu obchodníkov (obchodných zástupcov) pre obchodné spoločnosti a firmy pôsobiace v službách (kaviarne, reštaurácie, kamenné predajne a pod.) Kontaktný e-mail: repka((a))slavomir.sk

on 18 December 2013
Hore