Keď káva v Pezinku, tak TOPPER Club

topper club perexUž v predchádzajúcej upútavke na článok (link) ste sa dozvedeli, že naše hodnotenie bude skôr lepšie ako horšie, ale po návšteve Topper Club-u v Móle sme ešte navštívili Topper Club v centre mesta, aby sme mali viac informácií. 

 Obe zariadenia sa snažia pôsobiť dojmom honosnosti a  dizajnér si dal záležať, aby to ľudí neotravovalo, ale aby to pôsobilo ukľudňujúco, čo si myslím, že sa aj podarilo. Kaviarne sú delené na fajčiarsku a nefajčiarsku časť, takže si každý nájde to svoje miesto, kde sa bude cítiť dobre.

topper club 670

Obsluha v Topper Club-e je na dnešné slovenské pomery nadštandardná, ale nie najvyššia (ako napr. TU: Všetkým majiteľom kaviarní a reštaurácii. Tak majú vyzerať služby), ale to neznižuje ich hodnotu, pretože sú v oboch zariadeniach dostatočne rýchli, úslužní a nepôsobia dojmom, že by sme ich otravovali, ale je vidieť, že sú radi, že k nim prišiel zákazník. Toto hodnotím veľmi pozitívne.
V ich práci vidieť, že majú svoj naučený systém, ktorý im dáva istotu, že každý zákazník bude obslúžený včas a aj keď je tam plno, nepôsobia dojmom, že by niečo nestíhali.
Reklama                                                           Pokračovanie článku nižšie

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 JTAGENCY 250x125Účtovníctvo (jednoduché, podvojné, mzdy, ...)

 Správa daní (daňové priznania, DPH, preddavky, ...)
 Poradenstvo (účtovníctvo, optimalizácia daní, ...) 

 

                                 PEZINOK, SENEC, BRATISLAVA a okolie

   


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokračovanie článku.
 

Jednu výhradu by som mal k plnému barovému pultu v prevádzke v Móle. Barový pult je barový pult a ja odmietam prisadnúť si k baru, kde nemám dostatok miesta na svoj drink, prípadne osobné veci, pretože pult je založený všelijakými serepetičkami. Na barovom pulte platí základné pravidlo, že veľakrát je menej viac...
Len prosím, nech mi nikto nehovorí, že to nie je kde dať, pretože je to čistá výhovorka.

topper club 670 2

 

Príjemný úsmev a ochota obsluhy patria medzi nadštandard na slovensku, čo bolo aj príčinou tohto článku. Som presvedčený, že personál Topper Club-u Pezinok, má čo zlepšovať (ako každý človek čo niečo robí), ale stále by som ich dával ako príklad nadštandardnej služby zákazníkovi, preto od nás dostávajú :

 

odporucame 2

Krátky záver:

Ak potrebujete zájsť na jednu kávičku s priateľom, alebo obchodným partnerom v Pezinku, vrelo odporúčame návštevu Topper Club-u, či už v centre mesta, alebo na periférii. Na periférii s ešte jednou veľkou výhodou dobrého a bezplatného parkovania.
Zažijete príjemné prostredie, veľmi dobrú obsluhu, výbornú kávu a mnoho iných chuťoviek zo širokého sortimentu.

Najlepšia referencia je odporúčanie. My (sme) ODPORÚČAME.(eú)!


Podporte nás a linkujte tieto fotky svojim priateľom. Ďakujeme Vám za podporu.

Chcete, aby sme navštívili a zhodnotili aj Vaše zariadenie? Vyplňte tento dotazník.

Obchodný partner
Author: Obchodný partner

on 31 October 2013
Hore