Vianočné trhy 2016 Schloßhof

V predvianočnom zhone potrebujeme aj relax. Relax s človekom blízkym, na ktorého nemáme počas roka dostatok času. Jednou z možností je navštíviť niektorý z Vianočných trhov. V sobotu sme sa rozhodli vychutnať si pohodu v malej dedinke v Rakúsku - Schloßhof.

Uverejnené: 18 December 2016
Read More

Hvar nie je len ostrov. Stredojadranský a rozlohou štvrtý najväčší chorvátsky ostrov Hvar rozhodne treba navštíviť. Svoje o tom vie veľké množstvo dovolenkárov, ktorý tu prežili krátke, ale aj dlhšie dovolenky.

Uverejnené: 31 March 2015
Read More

Verejnosť v online hlasovaní vybrala najlepšie zariadenia a zamestnancov cestovného ruchu Prešovského kraja. Z pestrých nominácií vzišlo šesť víťazov. Jedným z ocenených je aj The Only Bar na Jarkovej 81 v Prešove, ktorý sa prezentoval aj na našich stránkach THE ONLY BAR - Príjemné posedenie

Uverejnené: 18 January 2015
Read More

PR články na internetových portáloch sú bežnou súčasťou šírenia povedomia o značke či produkte. Zároveň sa týmto publikovaním dosiahne aj určitý SEO efekt pre váš firemný web, nakoľko sa v článku používajú tzv. spätné odkazy.

Ako by mali PR články vyzerať?

Uverejnené: 10 January 2015
Read More

Dubrovník (chorv. Dubrovnik, lat. Ragus, tal. Ragusa alebo aj Ragusa di Dalmazia, prezývaný aj Perla Jadranu) je mesto v Chorvátsku. Nachádza sa v južnej Dalmácii pri Jadranskom mori a má okolo 43 000 obyvateľov.  Historicky mesto, založené v 7. storočí, spočiatku tvorilo ...

Uverejnené: 13 August 2014
Read More

Podgora (tal. Podigora, Pedemonte) je obec v južnej časti Makarskej riviéry na jadranskom pobreží v Chorvátsku. Administratívne patrí do Splitsko-dalmatínskej župy, tvorí ho 5 častí: Drašnice, Gornje Igrane, Igrane, Podgora a Živogošće. Z Podgory je do Makarskej 10 km, Splitu 65 km a Dubrovníka 135 km. ( http://sk.wikipedia.org/wiki/Podgora)

Uverejnené: 07 August 2014
Read More

peter rupcik 2Zaujímavý rozhovor so šéfkuchárom hotela Zochová chata, kde trocha pootvorí profesionálny pohľad na stav našich reštaurácií.
A čo polotovary v prípade obedových menu? Aj tam by sa im mali reštaurácie vyhýbať? Určite. No, pravdaže, nie je to stopercentne možné, ak za menu zaplatíte 3 – 4 eurá. 

Uverejnené: 11 February 2014
Read More

perex

Moji zákazníci ma poznajú ako školiteľa v službách, prípadne mystery shoppera a vy moji čitatelia ma poznáte ako kritika nekvalitných služieb. Občas sa nechám vyhecovať a postavím sa aj na "pľac", aby som  dokázal, že služby sú hlavne o "službe" zákazníkovi.
Ako školiteľ sa často dostávam do situácie, keď sa ma majitelia a ich zamestnanci snažia presvedčiť, že ,...

Uverejnené: 03 January 2014
Read More

odporucame skorce perexPred pár dňami sa mi naskytol pohľad na neskutočné divadlo nad Grinavou. Keďže som mal pri sebe fotoaparát, tak som narýchlo urobil pár snímok.

Odporúčame vidieť na vlasné oči preháňanie sa škorcov nad vinohradmi. Je to neskutočný zážitok.

Uverejnené: 22 October 2013
Read More
Hore