Reklama

Príjemné posedenie - Penzión u Štefana

koliba-pp-perexVitajte u nás, prevádzka Penzión- Koliba u Štefana bola vybudovaná v roku 2003. Zameriavame sa hlavne na kvalitné ubytovacie a stravovacie služby, gastronomické akcie a spoločenské podujatia-svadby školenia atď. 

Pod dohľadom spolumajiteľa a tvorcu celého projektu koliby a penziónu u Štefana pána Štefana Karela prezentujeme kvalitnú domácu kuchyňu zo zameraním na slovenské gastronomické návyky.

Rodinnú atmosféru prevádzky dotvára ubytovacia časť, o ktorú sa starajú mamičky a manželky majiteľov. Keďže prevádzka stojí v blízkosti zimného štadióna navštevujú ju ľudia, ktorí majú k hokeju blízko a ktorých určite priťahuje svojou prítomnosťou jeden zo spolumajiteľov bývalý slovenský reprezentant Radoslav Suchý. Poloha penziónu predurčuje navštevníkom mnohé možnosti na športové, kultúrne a relaxačné vyžitie. Viac o gastronómii , ubytovaní a relaxe sa dočítate v jednotlivých sekciách našej stránky PENZIÓN u ŠTEFANA.

koliba-pp

Pre u nás ubytovaných hostí poskytujeme na vyžiadanie nasledovné služby - v zimnej sezóne 20-30% zľavy v tatranských lyžiarských strediskách, informácie a odvoz do priľahlých cenovo dostupných lyžiarských stredísk napríklad – Lopušná dolina, Vernár, Jezersko a desiatky iných.
V blízkosti penziónu cca 50m sa nachádza Aquacity Poprad do ktorého pre všetkých u nás ubytovaným hosťom poskytujeme 20% zľavy. Novou atrakciou v Poprade je KHL liga ktorá sa hraje na zimnom štadióne vzdialenom od nás 50 metrov. Vieme zabezpečiť vstupenky reklamné predmety na jednotlivé zápasy.
V letných mesiacoch ponúkame našim hosťom využívať kvalitný tenisový areál ktorý sa nachádza 80 metrov od penziónu disponuje 6 antukovými dvorcami s kompletným príslušenstvom- šatne, sprchy....
Futbalový štadión s atletickým oválom je od nás vzdialený cca 50 metrov.
Najväčšia turistická atrakcia Vysoké Tatry je vzdialená od penziónu od 15-25 km záleží aké stredisko chcete navštíviť. Na vyžiadanie zabezpečíme služby horských vodcov, lyžiarskych inštruktorov, odvoz a dovoz našich hostí, prípadne 10-15% zľavy v požičovňi športových potrieb.Určite turisticky atraktívna je i lokality Slovenského raja a Pienin ktoré sú vzdialené od nás 20 a 40 km.
Čo sa týka kultúrneho vyžitia Poprad a okolie disponuje množstvom historických zaujímavosti a to napríklad Spišský hrad, Levoča, Kežmarok, .....
Samotné mesto Poprad je moderná turistická metropola s množstvom nákupných možností a zábavy.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu

Štefan Karel-Vedúci a spolumajiteľ prevádzky
Radoslav Suchý- spolumajiteľ

 

Obchodný partner
Author: Obchodný partner

on 15 October 2014
Prečítané: 10248x
Hore