Reklama

PENZIÓN "U NÁS" v Oravskom Podzámku Vás pozýva

pre nas dk"Penzión U nás" sa nachádza v krásnej oravskej obci Oravský Podzámok, na trase z Dolného Kubína k Oravskej Priehrade,  v tesnej blízkosti Oravského hradu s priamym výhľadom na tento nezvyčajný klenot, ktorý je najvýznamnejšou dominantou Oravy. Ak hľadáte ubytovanie na Orave, sme tu pre Vás.

Náš Penzión u nás, pre Vás ponúka ubytovanie pre jednotlivca aj pre skupiny.

 

Novinkou je poskytovanie raňajok formou švédskych stolov
len za 3,50 eura, pri deťoch sú výrazné zľavy.

 

V okolí penziónu je veľa možností pre turistiku: Roháče, Demänovská dolina, cykloturistiku, výborné lyžiarske terény: Kubínska Hoľa, Spálená, Zuberec- Janovky...

penzion

 

Na svoje si takisto prídu i rybári aj vodáci pri splavovaní rieky Oravy. Neďaleká Oravská Priehrada poskytuje možnosť vodných športov a vyhliadkové výlety. Vo vzdialenosti 25 km sa nachádzajú termálne kúpaliská Bešeňová a Oravice a samozrejme najväčší vodný park – AquaPark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši.

 

Zimná sezóna je predo dvermi.
Rezervujte si už teraz ubytovanie v Penzióne u nás, pre vašu rodinu.

 

Vo vzdialenosti 1km od penziónu sa nachádza štvorsedačková lanovka, ktorá má dĺžku 1050m a jej vrchol leží v nadmorskej výške 737m. V tomto areáli sa nachádza lyžiarska škola a aj vleky pre deti a začiatočníkov.

Tešíme sa na Vás  
(Kontakt: Ľudmila Maceková , Oravský Podzámok 113, č.tel.: +421 908 937725, e-mail.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

 

Obchodný partner
Author: Obchodný partner

on 25 September 2014
Prečítané: 10397x
Hore