Reklama

Google optimalizácia, prečo je potrebná

Prečo je dôležité byť v Google na prvej strane?

Pretože sa na prvej strane v Google odohráva 92% všetkých kliknutí. ...pretože, víťaz berie všetko!

Google optimalizácia (Google optimalizace)

(Najlepší v optimalizácii/SEO) OBJEDNAJTE si demonštráciu našej služby a potom sa rozhodnete. My sme ODPORÚČAME.eú ...   (Kontaktujte nás)
Aj keď sa jednotlivé štatistiky distribúcie kliknutí pre jednotlivé stránky v Google mierne rozchádzajú, vo všeobecnosti platí...

Web stránka na prvej strane v Google, má 20 násobne vyššiu návštevnosť, ako web stránka na 2 strane v Google, a 50 krát viac návštevnosti ako web stránka na 3 strane v Google.

Ak ste na 4 strane… hm, môžete byť taktiež aj na 120 strane, pretože, ako ste videli vyššie, takmer 92% návštevníkov sa neunúva ísť v hľadaní ďalej, ako za prvú stranu.


Ak vás zaujímalo “Prečo je dôležité, aby ste boli na prvej strane v Google", príčinu už viete.

google ponukaUmiestnenie vašej web stránky v Google vyhľadávaní tzv. SERP rozhodne, či váš biznis bude ziskový alebo zanikne.

Vážne, zamyslite sa na moment, ak vás zákazníci, alebo potenciálny zákazníci nedokážu nájsť na internete (jednoducho napíšte do Google vyhľadávača vaše kľúčové slová a pozrite sa, či sa objavíte na prvej strane v Google), aký zmysel má utratiť peniaze za webovú stránku, doménu, webhosting, údržbu atď?

Určite chcete dostať vašu web stránku na čelo v Google? Spôsobov je niekoľko.

Niektoré sú dobré, niektoré zlé, niektoré sú lepšie a efektívnejšie ako ostané. Niektoré sú jednoduché, aj keď sa každý odborník snaží zákazníka presvedčiť, že on používa sofistikované metódy.

Ľudia sa čudujú, ale aj v pre google platí, že jednoduché veci sa javia sofistikovane.

Keď sa potrebujete dostať na prvú stranu v Google vyhľadávaní, zvýšiť návštevnosť a predať viac, radi vám pomôžeme.

Sme v tom najlepší (klikni na link)


Odošlite nám vyplnený krátky formulár, ktorý nájdete vedľa tohto článku .

Za použitia textu

on 24 January 2015
Prečítané: 3131x
Hore