Reklama

Školenia obchodníkov - služba pre vás

skolenie perexŠkolenia PRE Consulting s.r.o. sú zamerané na komunikáciu, obchodnícke zručnosti a zákaznícky servis. Konečný obsah akéhokoľvek školenia (obchodné zručnosti, reč tela, asertívne techniky v obchode a iné) je dohodnutý vždy až po konzultáciách so zadávateľom.

Počas týchto konzultácii sa snažíme nájsť slabé stránky osôb, ktoré sa zúčastnia školenia a zároveň hľadáme smerovanie a ciele podniku, ktoré sa zadefinujú.

Až na základe týchto informácii sa pripravuje zameranie consultingu (obsah školenia), ktorý smeruje k naučeniu pracovníkov správnym zákazníckym zručnostiam a dodržiavaniu firemných štandardov.

Snažíme sa naučiť vašich ľudí, že iba efektívna komunikácia (verbálna, neverbálna, písomná)  im zjednoduší kontakt so zákazníkom, ale hlavne dokáže u zákazníka vyvolávať pocit spokojnosti vo vašej firme. Efektívny predajca (dobrý obchodník) pri svojej práci používa okrem iného aj primeraný, ale hlavne efektívny marketing, ktorý pomáha uzatvoriť dobrý obchod.

Zabezpečíme, aby vaši zamestnanci rozmýšľali spôsobom, že iba spokojný a opätovne u vás nakupujúci zákazník je ich cieľom.

Naším cieľom je: Váš spokojný a loajálny zákazník!

Zrealizujeme pre vašu spoločnosť (firmu) školenia individuálne vypracované na základe vašich požiadaviek a potrieb s prihliadnutím na znalosti a skúsenosti vašich obchodníkov.

Hard skills - školenia "tvrdých" zručností  (napr. získavanie odborných vedomostí a zručností)
Soft skills - školenia "mäkkých" zručností  (napr. medziľudská komunikácia)

Náklady na školenie dokážeme znížiť použitím najnovších internetových technológii formou ONLINE videoškolenia.

Výhody

    Bez nákladov na dopravu na školenie
    Bez časovej straty
    Bezkonkurenčná rýchlosť realizácie školenia

{jcomments off}

Slavomír Repka
Author: Slavomír RepkaWebsite: http://www.slavomir.sk
Obchodník, školiteľ, Mystery shopper
Autor sa venuje Mystery shoppingu a školeniu obchodníkov (obchodných zástupcov) pre obchodné spoločnosti a firmy pôsobiace v službách (kaviarne, reštaurácie, kamenné predajne a pod.) Kontaktný e-mail: repka((a))slavomir.sk

on 14 December 2014
Prečítané: 3563x
Hore