Reklama

THE ONLY BAR - Príjemné posedenie

onlybar perexVítame Vás v našom - vašom novootvorenom bare v Prešove na Jarkovej ulici 81. Ako všetci dobre vieme, sny si treba plniť, tak sa aj nám podarilo splniť si ten náš o cocktailovom bare, kde si v príjemnom nadčasovom ...

 ... prostredí každý vychutná to, na čo má chuť. Naša ponuka je pestrá a z kvalitných surovín si tak môžete vychutnať čerstvé domáce limonády a cocktaily, ktorých obdobné chute a prevedenie v Prešove veľmi nenájdete.

Dlhoročné zahraničné skúsenosti a práca v najluxusnejších hoteloch a baroch vo svete
nám ukázali smer, ktorým sa chceme uberať.
Naša filozofia je založená na excelentnom, ale priateľskom servise, kde si zákazníka ceníme tak,
ako by sme chceli, aby bolo postarané o nás.

S túžbou otvoriť si bar bola aj túžba priniesť niečo nové, niečo, čo v Prešove chýbalo. Bola to snaha vytvoriť príjemné prostredie, kde sa bude každý cítiť dobre.

The Only Bar je denný bar, ale aj bar na večerné posedenie, miesto na poobednajšiu kávičku, ale aj miesto, kde sa dá zorganizovať večerná žúrka, alebo posedenie pri fľaši dobrého prosecca.

onlybar2

Podľa ohlasov ľudí si dovolíme povedať, že nám to vyšlo :)

Momentálne je populárny trend pitia kvalitných rumov.
Keďže ich máme radi aj my, zaradili sme celkom slušnú ponuku do nášho menu.

Vychutnať si tak môžete napríklad:

- Sedem ročný rum z Panamy, Ron de Jeremy reserva.

- Víťaza medzi rumami zrejúcimi 9-15 rokov, venezuelské Diplomatico Reserva Exclusiva 12 YO.

-Za spomenutie stojí trojstupňovou destiláciou výrábaný, zrejúci v dubových sudoch, rum s  veľmi starou históriou Matusalem Gran Reserva.

A na záver z našej rumovej police ešte vypichneme rum Pyrat XO, ktorý je miešaný z rumov starších ako 15 rokov a každá fľaša má certifikačné číslo s podpisom pracovníka,
ktorý dozeral na ručné plnenie každej fľaše.

Tomu sa hovorí príbeh v každom dúšku.

V našom menu tvoria hlavnú časť cocktaily.

onlybar1

Ich výber a prevedenie sme volili tak, aby sme na trh prišli s niečím novým. Preto popri klasických a populárnych cocktailoch u nás nájdete aj drinky svetového formátu, ktoré nás oslovili pri našej práci v zahraničí a počas cestovania. Svoje vlastné okienko si u nás našli cocktaily inšpirované Talianskom.

A tak napríklad v sekcii “Taste of Italy”  nájdete klasické talianske drinky, ktorých základ tvorí najmä prosecco, ako sú Bellini, Rossini, Puccini, Negroni Sbagliato a veľa iných. Za zmienku medzi cocktailami stojí aj naša “Martini experience”, kde sme zaradili rozmanité druhy Martini cocktailov od typického Dry Martini až po chute ako Pomegranate Martini, Hazelnut Martini, Lavender and Elderflower Martini, končiac našim najobľúbenejším Espresso Martini, ktorého chuť si proste zamilujete.

Príďte vyskúšať!

Tešíme sa na Vašu návštevu. S pozdravom The Only Bar.

The Only Bar na Facebook-u

Kde nás nájdete? Jarková 81, Prešov (mapa)

Prečítané: 17765x
Hore